Vnitrostátní doprava

Naším největším partnerem je PPL, partner of DHL

Vnitrostátní nákladní doprava je nedílnou součástí nabídky služeb naší společnosti. Přepravíme nebo zajistíme přepravu do všech – nebo ze všech – koutů republiky.

  • Všechna vozidla splňují normu EURO 6, jsou vybavena satelitním sledováním, stáří vozového parku je v průměru 5 let.

 

  • O váš náklad se po celou dobu přepravy stará profesionální tým dispečerů, který je schopen hledat strategická řešení individuálních požadavků zákazníka, flexibilně reagovat na změny a zajistit tak přesné a včasné dodání vašeho zboží na místo určení.

 

  • Paletizované zboží

Disponujeme vozidly o užitkové hmotnosti až 24 tun, používáme moderní třístranné shrnovací plachtové návěsy (low-deck a klasické) a velkokapacitní soupravy.

 

  • Kusové zásilky

Přepravu kusových zásilek zabezpečujeme specializovaným systémem skříňových výměnných nástaveb typu WAB umístěných na tandemových BDF soupravách. Nespornou výhodou tohoto systému je možnost „přednakládky" zboží – výměnné nástavby jsou konstruovány tak, že umožňují manipulaci a nakládku/vykládku i v odstaveném stavu (tedy mimo vozidlo), což výrazně zkracuje čas manipulace. Naším největším zákazníkem, který využívá tento systém je společnost PPL CZ.