Mezinárodní doprava

V mezinárodní přepravě máme mnohaleté zkušenosti.

V oblasti mezinárodní kamionové dopravy zajišťujeme přepravu převážně do států západní a východní Evropy se specializací na Německo. Logo CM TRANSPORT TACHOV dnes znají v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Holandsku, Francii, Itálii, Anglii, Švédsku, Slovensku, Maďarsku, Polsku a Rumunsku. Na přání zákazníka vyrážíme i do Španělska, Portugalska, Řecka, Finska a Norska.

  • Disponujeme vozidly přizpůsobenými pro mezinárodní dopravu splňující normu EURO 6. Všechna vozidla jsou vybavena prostředky pro zabezpečení nákladu, umožňují obsluze maximální komfort při nakládce a vykládce, jako je např. nakládka ze tří stran, přizvednutí střechy pro manipulaci nebo průběžná nakládka souprav přes průjezdné čelo.
  • Všechna vozidla jsou vybavena moderním komunikačním systémem Echotrack, který umožňuje sledování pohybu vozidel kdykoliv a kdekoliv, efektivní řízení a optimalizaci dopravy.
  • V mezinárodní dopravě máme mnohaleté zkušenosti společnosti se silným zázemím, stabilní strukturou a profesionálním a flexibilním týmem řidičů a dispečerů.
  • Velký podíl přeprav realizujeme pro dlouholeté stálé zákazníky – např. O-I Europe, JSP nebo DHL.